Ślusarstwo usługowe Kazimierz Perz to firma rodzinna.

Przedsiębiorstwo powstało w 1996 roku, kiedy to właściciel – Kazimierz Perz, postanowił zrealizować swoje marzenie o posiadaniu własnej firmy. Firma działa na dynamicznie rozwijającym się rynku produkcji sprzętu AGD we Wronkach.
W chwili obecnej firma Ślusarstwo Usługowe Kazimierz Perz posiada dwie duże hale produkcyjne, na których znajdują się obrabiarki i maszyny CNC, liczne obrabiarki uniwersalne oraz park maszynowy umożliwiający obróbkę plastyczną blach.

Posiadany przez nas park maszynowy umożliwia obróbkę plastyczną blach, gięcie drutu i rur oraz obróbki skrawaniem.
W ramach naszej działalności obsługujemy branże AGD, furniture a także electronics.
Posiadamy partnerów z Europy a także z Azji, do naszych kluczowych partnerów biznesowych zaliczyć można Amica S.A. i Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o..

Zakres usług naszej firmy oparty jest na doświadczonej i wykwalifikowanej załodze, zatrudniamy fachowców i dbamy o stały rozwój oraz poszerzanie ich kompetencji.

Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb i wymagań. Oferowane usługi realizujemy według powierzonych projektów lub opracowujemy procesy technologiczne od założeń konstrukcyjnych, aż do detalu końcowego.

Działamy zgodnie z europejskimi normami zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009
oraz PN-EN ISO 14001:2005.

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz! Przejdź do zakładki oferta: Oferta lub spotkajmy się osobiście w naszej firmie z biurem w mieście Wronki: Kontakt.

Zdjęcie ślusarstwo usługowe Kazimierz Perz
Prasa mimośrodowa.
Zdjęcie ślusarstwo usługowe Kazimierz Perz
Giętarka drutu CNC.